O mnie

 

Twórca i założyciel Kancelarii - Michał Starzyński 

Prawnik, windykator terenowy i detektyw w jednej osobie.

Urodzony w Lublinie. W 2012 roku ukończył studia prawnicze na UMCS w Lublinie.

W 2011 roku założył Kancelarię Windykacyjną MS Michał Starzyński, którą w 2022 roku przekształcił w Kancelarię Detektywistyczno-Windykacyjną MS Michał Starzyński.

W latach 2012-2014 odbywał aplikację komorniczą organizowaną przez Radę Izby Komorniczej w Lublinie zakończoną zdanym egzaminem zawodowym na asesora komorniczego.

Przez ponad 5 lat pracował jako aplikant i asesor komorniczy w dwóch lubelskich kancelariach komorników sądowych, gdzie jego domeną była egzekucja z ruchomości dłużników oraz prowadzenie postępowań w sprawach egzekucji grzywien sądowych.

W swojej karierze negocjacyjnej zajmował się windykacją terenową w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami (b2b), należnościami bankowymi i telekomunikacyjnymi, hipotekami, pożyczkami prywatnymi, roszczeniami ze stosunku najmu, alimentami, przewłaszczeniami na zabezpieczenie, zwrotami zaliczek i zadatków od wykonawców, zaległymi wynagrodzeniami za pracę, wyłudzeniami należności, leasingami, a także innymi sytuacjami, gdzie występuje relacja wierzyciel - dłużnik.

Połączenie wiedzy prawnika, doświadczenia komornika i sprytu detektywa pozwala mu być zauważonym i cenionym wśród wielu znawców rynku windykacyjnego, a także Klientów. Owocuje to wieloma zaproszeniami na konferencje czy występy w mediach jako ekspert do spraw odzyskiwania należności od dłużników.

W działaniach swojego zespołu czuwa nad przestrzeganiem prawa i najwyższych standardów etycznych w procesie windykacji należności, a także na poprawie relacji w toku negocjacji pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem.

Od 2022 roku licencjonowany prywatny detektyw wpisany do rejestru działalności regulowanej MSWiA w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-19/2022.

Od sierpnia 2022 roku Wice-Prezes Agencji Wywiadu Biura Ekspertyz Sądowych Sp. zoo.

Michał Starzyński to prawdziwy negocjator terenowy z powołania, a nie z przymusu.

Pasjonat Taekwondo, co wpłynęło na zostanie głównym sponsorem Lubelskiego Sportowego Klubu Taekwon-do (LSKT).

Posługuje się językiem angielskim.

"Detektywistyka daje wiedzę. Wiedza to władza. Władza to argument windykatora terenowego".

 

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

Polityka Prywatności