Opinie

Średnia ocen: 5/5. Opinie pochodzą z Google Firma, Oferteo i innych serwisów społecznościowych.

Gorąco polecam ;)

Teresa N***
niedziela 03 Wrzesień 2023

Gorąca polecam Pana Michała, była to nasza pierwsza współpraca. Sprawa załatwiona szybko z pełną kulturą.

Łukasz S***
poniedziałek 31 Lipiec 2023

Współpraca na najwyższym poziomie. Szybkie i konkretne działania.

Krystian G***
niedziela 16 Lipiec 2023

Polecam Pana Michała, działania szybkie i konkretne!

Meble Leg***
piątek 14 Lipiec 2023

Panowie robią swoją robotę, dług odzyskany, kulturalnie i bez problemów

Jacek K***
poniedziałek 10 Lipiec 2023

Z Panem Michałem współpracuje od kliku lat. Pomógł mi wielokrotnie przy trudnych klientach mających problem z wywiązaniem się ze swoich zobowiązań, mega skuteczny, profesjonalny. Polecam z czystym sumieniem.

Łukasz S***
piątek 07 Lipiec 2023

Polecam, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Adam A***
środa 05 Lipiec 2023

Polecam usługi windykacyjne Pana Michała. Zaangażowanie i obsługa na najwyższym poziomie.

Piotr W***
sobota 01 Lipiec 2023

Z Panem Michałem współpracuje od kliku lat. Pomógł mi wielokrotnie przy trudnych klientach mających problem z wywiązaniem się ze swoich zobowiązań. Mega skuteczny, profesjonalny. Polecam z czystym sumieniem.

Radek S***
piątek 30 Czerwiec 2023

Dobry kontakt telefoniczny, Pan Michał zaangażowany w moją sprawę, Ja jestem zadowolony.

Karol K***
niedziela 25 Czerwiec 2023

Biuro Pana Michała polecam każdemu! Pan Michał podchodzi do każdego klienta indywidualnie, ma zawsze czas, nigdy nie pozostawia bez odpowiedzi, a kontakt błyskawiczny. Dłużnik dzięki Panu Michałowi spłacił całość zadłużenia, a wypracowany system ratalny monitorowany był przez cały proces przez Pana Michała. Inni rozkładali ręce, a tutaj pełen sukces! Dziękuje, na pewno będę korzystać przy kolejnych dłużnikach. Polecam razy tysiąc!

Cezary G***
czwartek 25 Maj 2023

Polecam Kancelarię Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyńskiego z/s 20-631 Lublin, ul. Pana Balcera 6B/U4, 20-631 Lublin. Mieliśmy problem z odzyskaniem należności od dłużnika mającego siedzibę w Warszawie. Dłużnik zwodził nas od wielu miesięcy nie reagując na żadne próby negocjacji i wysyłane pisma. Dłużnik oświadczył, że jest wielokrotnie zadłużony i nie będzie w stanie regulować zadłużenia na naszą rzecz. Dlatego podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z usług podmiotu oferującego usługi windykacji terenowej. Dzięki wspomnianej Kancelarii dosłownie w ciągu kilku tygodniu odzyskaliśmy całą wymaganą kwotę bez potrzeby występowania z pozwem o zapłatę.

Adam P***
poniedziałek 22 Maj 2023

Polecam. Szybkie i przede wszystkim skuteczne działanie. Udało się odzyskać należność. Stały kontakt i informowanie o przebiegu sprawy. Pełen profesjonalizm

Marcin Ols***
piątek 28 Kwiecień 2023

Polecam serdecznie. Wieloletnia owocna współpraca z Kancelarią, profesjonalne i konkretne podejście do zleceń. Doceniam efektywność i czas reakcji pomimo poziomu trudności, niektórych spraw.

Mateusz Mit***
sobota 08 Kwiecień 2023

Polecam współpracę z Kancelarią Detektywistyczno-Windykacyjną MS P. Michała. Kancelaria wyegzekwowała dla nas środki z totalnie beznadziejnej sprawy. Profesjonalizm, zaangażowanie, kontakt, skuteczność - wszystko to przemawia za tym, aby rekomendować takie podmioty, który w sposób rzetelny i zgodny z prawem egzekwują należności. Rekomendujemy każdej osobie, która ma problemy z dłużnikami.

Leszek B***
sobota 08 Kwiecień 2023

Profesjonalna Kancelaria Detektywistyczna. Szybko i skutecznie przeprowadzony proces windykacyjny w sprawie, która dla nas wydawała się nie do wyegzekwowania. Kancelaria poza osiągnięciem celu pomogła nam w dopracowaniu naszych działań by lepiej zabezpieczyć się przed nierzetelnymi kontrahentami. Bardzo dziękujemy Panie Michale.

Arkadiusz M***
środa 05 Kwiecień 2023

Polecam. Miałam okazję współpracować z właściciem. Zna się na swojej pracy.

Sylwia W***
środa 29 Marzec 2023

Polecam usługi Pana Michała i stwierdzam, że dla niego nie ma spraw nie do rozwiązania.

Anna M**
sobota 25 Marzec 2023

Profesjonalne podejście do podjętej sprawy. Przede wszystkim uczciwość wobec zleceniodawcy, to dzisiaj rzadka cecha, miła i konkretna rozmowa na temat zlecenia. Gorąco polecam - warto!

Jan C***
wtorek 21 Marzec 2023

Polecam usługi Pana Michała i stwierdzam, że dla niego nie ma spraw nie do rozwiązania :)

Creative LaB
wtorek 14 Marzec 2023

Na Kancelarię P. Michała, trafiłam przeszukując Internet i okazało się, że to strzał w dziesiątkę. Taka firma w dzisiejszych czasach to już rzadkość: pełen Profesjonalizm, i to przez duże "P", szybkość działania, kultura obsługi, indywidualne podejście do sprawy, świetny i miły kontakt, a co najważniejsze to duża skuteczność nawet w sprawach, które wydawały się nie do załatwienia - bezcenne. Aktualnie współpracuję z 4 firmami windykacyjnymi więc mam jakieś porównanie, to powiem tak: Kancelaria to "czyściutki diament", który po oszlifowaniu przez Pana Michała stał się "brylantem", najjaśniej świecącym na tle innych firm windykacyjnych. Wszystkim, którzy mają problemy z dłużnikami, a chcą się ich pozbyć polecam Kancelarię MS Starzyńskim z czystym sumieniem.

Alicja Kon***
wtorek 21 luty 2023

Polecam miła fachowa obsługa

Danuta O***
wtorek 14 luty 2023

Miła, fachowa obsługa, dłużnicy zostali sprawdzeni.

Marcin Rz***
poniedziałek 13 luty 2023

Z uwagi na problem ze swoimi dłużnikiem zmuszony byłem poszukać kancelarii windykacyjnej.
Na szczęście nawiązałem współpracę z Kancelarią Windykacyjną MS Michał Starzyński.
Bardzo szybkie działania spowodowały, że dłużnik spłacił całe zadłużenie w prawie 2 tygodnie od przekazania sprawy.
Ja czekałem ponad 2 lata.
Gorąco polecam współpracę z Kancelarią Detektywistyczno-Windykacyjną MS Michał Starzyński.

Andrzej Car***
niedziela 05 luty 2023

Dzięki sprawnej interwencji kancelarii Pana Michała udało się szybko odzyskać należność od dłużnika. Zaangażowanie i profesjonalizm godne polecenie. Polecam

Tomasz Wit***
środa 01 luty 2023

Już traciłem nadzieję że odzyskam pieniądze od dłużnika ale Pan Michał stanął na wysokości zadania i odzyskał wszystko co do złotówki. Zdecydowanie polecam Kancelarie Pana Michała pełen profesjonalizm , bardzo dobry kontakt i 100% zadowolony klient

Adam Wyr***
środa 01 luty 2023

Polecam usługi Pana Michała Starzyńskiego - wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i ogromna kultura, a przede wszystkim bardzo wysoka skuteczność prowadzonych działań!

Katarzyna Bra***
wtorek 31 Styczeń 2023

Bardzo mi pomogli. Odzyskany sprzęt i wyegzekwowanie pieniądze. Pozdrawiam

Brukarz Lub***
poniedziałek 30 Styczeń 2023

Polecam, fachowa obsluga i skuteczne działania.

Michał Buk***
poniedziałek 30 Styczeń 2023

Pomimo sporej odległości od Krakowa, skuteczne działania i fachowa pomoc.

Marcin B***
sobota 28 Styczeń 2023

Polecam usługi Pana Michała Starzyńskiego - wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i ogromna kultura, a przede wszystkim bardzo wysoka skuteczność prowadzonych działań!

Katarzyna B***
piątek 27 Styczeń 2023

Z Panem Michałem tylko konkretne działania, dzięki współpracy odzyskaliśmy szybko nasze pieniądze, bardzo dziękujemy!

Michał S***
poniedziałek 23 Styczeń 2023

Profesjonalna obsługa i skuteczność. Dobry kontakt, zawsze dostępni i chętni do rozmowy w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania, mi bardzo pomogli. Polecam.

Michał B***
sobota 21 Styczeń 2023

Szybkość i profesjonalizm pełne zaangażowanie i doradztwo. Dziękuję.

Andrzej Cz***
sobota 14 Styczeń 2023

Pan Michał bez problemu odzyskał należność. Choć nie wierzyłam, że sprawę uda się doprowadzić do końca z uwagi na bardzo trudną sytuację dłużnika, dla Pana Michała nie był to żaden problem. Świetny kontakt, świetna obsługa klienta. Polecam z całego serca!

Karolina W***
poniedziałek 09 Styczeń 2023

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, bardzo dobry kontakt a przede wszystkim skuteczność w działaniu. Polecam

Arkadiusz O***
niedziela 08 Styczeń 2023

Serdecznie polecam usługi Pana Michała. Profesjonalna pomoc , ciągły kontakt oraz szybkie rozwiązanie problemu. Każdemu kto ma problemy z odzyskaniem pieniędzy i nie tylko mogę polecić Kancelarie Pana Michała z czystym sumieniem.

Paweł M***
poniedziałek 02 Styczeń 2023

Pełen profesjonalizm, dobra współpraca gorąco polecam.

Zbigniew W***
poniedziałek 02 Styczeń 2023

Skuteczna windykacja. Konkretna i fachowa pomoc w odzyskaniu długu. Polecam

Paweł Ł***
piątek 30 Grudzień 2022

Długo szukałam takiej firmy jak Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna Pana Michała Starzyńskiego. Nie udało się co prawda ściągnąć długu od dłużnika, ale samo zaangażowanie, świetny kontakt z właścicielem był nienaganny. Mój dłużnik miał wiele innych zobowiązań i niestety moje "marne 9 tys." nie robiło na nim wrażenia i dlatego nie udało się odzyskać pieniędzy. Natomiast gdyby gra była tego warta, wówczas bym poszła do Sądu i Pan Michał również oferował pomoc w tym zakresie. Co wyróżnia Pana Michała spośród innych firm i ogólnie ludzi, nie oferował mi usług na których mógł zarobić tylko sam odradzał wejście w takie czy inne rozwiązanie prawne, ponieważ tylko bym na tym jeszcze straciła. Polecam raz jeszcze usługi windykacyjne Pana Michała Starzyńskiego.

Maria Paj***
poniedziałek 26 Grudzień 2022

Bardzo polecam, fajny zastrzyk gotówki i bardzo miły prezent na święta.

Milena Wac***
poniedziałek 26 Grudzień 2022

Polecam. Pełne zaangażowanie, stały kontakt i informowanie na bieżąco o postępach.

Daniel M***
wtorek 06 Grudzień 2022

Właśnie zakończyliśmy wspólną ,,interwencję,, u dłużnika z Panem Michałem. Absolutnie polecam, bardzo konkretna pomoc, a zwłaszcza skuteczna. Dla mnie jako przedsiębiorcy, liczy się to że nie musiałem się dalej szarpać z dłużnikiem, zleciłem to kancelarii i efekt 100%. Polecam.

Zbigniew Z***
niedziela 04 Grudzień 2022

Polecam usługi firmy Pana Michała, 100% skuteczność w odzyskaniu płatności od dłużnika, bardzo konkretne działania, a nie bujanie w obłokach i obietnice... Bardzo trudny przypadek.. Takich osób jak Pan Michał więcej, a prowadzenie biznesu wiele prostsze .. polecam

Piotr Sz***
piątek 02 Grudzień 2022

Profesjonalne podejście Pana Mecenasa, szybkie działanie i odzyskanie pieniędzy za wynajem kawalerki. Dziękuję!!!

Łukasz K***
piątek 02 Grudzień 2022

Polecam usługi firmy Pana Michała. Pełen profesjonalizm, a co najważniejsze skuteczne odzyskanie pieniędzy od dłużnika.

Jolanta Szc***
czwartek 01 Grudzień 2022

Fachowa obsługa, indywidualne podejście do klienta i 100% skuteczności. Zdecydowanie polecamy!

Kinex D***
czwartek 01 Grudzień 2022

Miło, szybko, profesjonalnie :) Polecam!

Sylwia P***
wtorek 29 Listopad 2022

Mega Zadowolenie, bardzo szybko podjęte działania Pieniądze odzyskane błyskawicznie. Dobra komunikatywność bez względu na to która jest godzina, ogólnie Bardzo polecam

Adrian G***
piątek 21 Październik 2022

Super kontakt z klientem, prosto wyjaśnione aspekty dotyczącej mnie kwestii i sprawne określenie planu działania. Zdecydowanie polecam :)

Mał*** Pas***
czwartek 20 Październik 2022

Zebrany materiał detektywistyczny, pomógł mi wygrać sprawę. Polecam w 100 %

Grze***
środa 19 Październik 2022

Godne polecenia. profesjonalizm - pomoc na całej linii -NAJRÓŻNIEJSZYCH PORAD

Kor***
sobota 15 Październik 2022

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. 100 % skuteczność.

Darius B***
wtorek 27 Wrzesień 2022

Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Windykacji Pana Michała ...Pełen profesjonalizm

Wioletta R***
sobota 17 Wrzesień 2022

Polecam z czystym sumieniem Kancelarie Windykacji Pana Michała ...Pełen profesjonalizm

Weronika R***
piątek 16 Wrzesień 2022

Sparaw załatwiona bardzo szybko , ściągnięta w 100 %, Polecam !

Michał L***
piątek 02 Wrzesień 2022

Bardzo serdecznie polecam Kancelarię Windykacyjną Pana Michała. Olbrzymie zaangażowanie oraz upór pozwoliły na odzyskanie środków od dłużnika. Profesjonalna i kompetentna obsługa oraz niesamowita energia Pana Michała sprawiły, że praca z Nim była samą przyjemnością. Polecam! :)

Magdalena G***
czwartek 01 Wrzesień 2022

Szybko i skutecznie, w 3 dni od rozpoczęcia współpracy pieniądze miałem na koncie. Polecam

Piotr D***
poniedziałek 29 Sierpień 2022

Polecam wszystkim Kancelarię Windykacyjną MS, Pan Michał wraz ze swoimi pracownikami zdołał wyegzekwować sporą kwotę zadłużenia. To co sąd, adwokaci i komornik nie potrafili zrobić przez 1,5 roku im udało się w 2 miesiące w bezstresowy dla mnie sposób, pełne wsparcie prawnicze jak i kontakt przez cały okres. Przede wszystkim teraz zacząłbym od usług MS, a nie od ponoszenia kosztów adwokackich i sądowych. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam wszystkim którzy znajdują się w podobnej sytuacji.

Matt G***
poniedziałek 15 Sierpień 2022

Żaden dłużnik nie może się czuć bezpieczny przy współpracy z Panem Michałem, dziękuję za pomoc!!

Future P***
poniedziałek 08 Sierpień 2022

Bardzo profesjonalna firma. Poleca

Krzysztof Ł***
wtorek 19 Kwiecień 2022

Bardzo polecam usługi Pana Michała. Szybka realizacja pierwszej wizyty terenowej u dłużników, konkretne i zdecydowane rozmowy, życzliwość i przede wszystkim skuteczność!

 

Ania Ł***
sobota 16 Kwiecień 2022

Polecam,tę firmę. Odzyskali nasze pieniądze od baaardzo opornego dłużnika. Nie boją się konfrontacji z cwanymi dłużnikami. Moim zdaniem najlepsi!

Wojtek G***
sobota 09 Kwiecień 2022

W 100% polecam kancelarię. Pan Michał wykazał się niebywałą cierpliwością windykując dług. Ja odpuściłbym dużo wcześniej. Informacje dotyczące przebiegu windykacji przekazywane na bieżąco - jakość obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie.

Paweł T***
piątek 08 Kwiecień 2022

Bardzo fachowe podejście do sprawy .

Tomasz F***
poniedziałek 21 Marzec 2022

Bardzo polecam kancelarię MS Michał Starzyński.
Po raz pierwszy zmuszeni byliśmy skorzystać z usług firmy windykacyjnej i był to dobry wybór.
Mimo, że odzyskaliśmy tylko połowę naszych pieniążków, gdyż nasze polskie prawo chroni oszustów, a nie ludzi uczciwie pracujących, to Pan Michał dołożył wszelkich starań, aby odzyskać jakąkolwiek kwotę.
Indywidualne podejść , wiedza, a przede wszystkim ludzkie podejście .
Nie naraża na zbędne koszty.
Firma godna polecenia.

Teresa N***
niedziela 09 Styczeń 2022

Polecam współpracę z Panem Michałem. Bardzo konkretny, dostępny i skuteczny.

Wojciech G***
piątek 31 Grudzień 2021

Witam.
Z czystym sumieniem polecam firmę Pana Michała Starzyńskiego. Rzadko się zdarza trafić na firmę, dla której priorytetem nie są pieniądze, a uczciwe i skuteczne wykonanie usługi . Pan Michał pomimo trudności i ogromu pracy jaką musiał włożyć w powierzoną mu sprawę, odzyskał całą należną mi kwotę.

Krystyna K***
poniedziałek 27 Grudzień 2021

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i jego problemu. Skuteczność działania 101%. Jeśli zastanawiasz się, jaką wybrać firmę już nie musisz! Nie czekaj z odzyskaniem należności, zgłoś się od razu do MS Michał Starzyński. Tej decyzji nie pożałujesz!

Iza***
środa 01 Wrzesień 2021

Zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do pozytywnego końca. Dziękuję.

Martyna B***
niedziela 14 luty 2021

Witam . Bardzo miły i zetelny profesjonalny człowiek polecam . Nie naciąga na zbędne koszta i profesjonalnie rozwiązuje sprawy . BARDZO POLECAM

Krzysiek R***
sobota 13 luty 2021

Została rozwiązana sprawa z którą nie poradziła sobie jedna z największych firm windykacyjnych. Fachowa robota i świetny kontakt, na bieżąco wiedziałem na jakim etapie sprawa się znajduje. Szczerze polecam, nie warto szukać innych firm. Co najlepsze - ani minuty nie musiałem tracić na wizyty w biurze - wszystko załatwione online i telefonicznie.

Tomasz R***
czwartek 11 luty 2021

Pełen profesjonalizm, indywidualne i elastyczne podejście do klienta, skuteczność 100%. Polecam wszystkim:)

Katarzyna B***
wtorek 26 Styczeń 2021

Sprawę zleconą załatwiłem sprawnie, szybko, skutecznie i co istotne z uwagi na lokalizacje, udało się wszystko załatwić "zdalnie".
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Bartosz W***
piątek 11 Grudzień 2020

Pelen profesjonalizm, wysoka skutecznosc i bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem.

Robert S***
środa 09 Grudzień 2020

Profesjonalne podejście do sprawy, szybko sprawnie i skutecznie. Polecam .
Dzisiaj odzyskałem cały dług a było tego sporo dzięki skutecznemu działaniu Pana Michała i jego kancelari. Polecam skorzystać z tej kancelari pełna profesjonalka.

Krzysztof P***
środa 09 Grudzień 2020

Polecam. Współpraca przebiega bez zarzutu.

Michał K***
niedziela 06 Grudzień 2020

Z czystym sumieniem polecam Pana Michała do pomocy w odzyskaniu wszelakich należności od dłużników.
Pan Michał działa bardzo sprawnie, zawsze znajdzie wyjście z trudnych sytuacji i doprowadzi sprawę do końca.

Jakub M***
sobota 28 Listopad 2020

Jak najbardziej mam przyjemność współpracować z Panem Michałem. Doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście a przede wszystkim skuteczność to cechy, które są nierozłączną wizytówkę Kancelarii Windykacyjnej. Polecam.

Andrzej K***
niedziela 22 Listopad 2020

Bardzo polecam, profesjonalizm pod każdym względem.

Artur D***
poniedziałek 19 Październik 2020

Profesjonalne podejście do sprawy, szybko i skutecznie. Polecam!

Agnieszk M***
piątek 16 Październik 2020

Wysoka kultura osobista, znakomity kontakt, ale przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ. Polecam i serdecznie pozdrawiam Pana Michała Ewa Skulimowska

Ewa S***
poniedziałek 28 Wrzesień 2020

Pieniądze praktycznie nie do odzyskania. Dzięki Panu Michałowi odzyskaliśmy 100%. Super kontakt. Pan Michał o wszystkim powiadamia i informuje o każdej zdobytej informacji na temat dłużnika. Polecam.

Justyna P***
poniedziałek 14 Wrzesień 2020

Zgłoszenie do Pana Michała egzekucji wierzytelności to jakby już je otrzymać :). Sprawnie, szybko i skutecznie załatwia wszelkie sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy zachowując przy tym pełny profesjonalizm. Dzięki niemu udało się odzyskać te wierzytelności, które były nie do odzyskania przez inne kancelarie. Gorąco polecam!

Maciej M***
sobota 28 Marzec 2020

Jako Kancelaria Adwokacka rekomenduję współpracę z Panem Michałem ponieważ jest to człowiek z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie odzyskiwania należności. W swojej pracy wykazuje się kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w realizacji założonych celów. Z czystym sumieniem polecam za profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków i bardzo wysoką skuteczność.

Paweł R***
wtorek 24 Marzec 2020

Szybko, skutecznie, profesjonalnie z dużą dbałością o Klienta i Wierzyciela. Sprawy beznadziejnie rozstrzygnięte na moją korzyć. Dziękuję!

Arkadiusz A***
piątek 20 Marzec 2020

Polecam.Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo dobry kontakt z Panem Michałem.

Agata K***
sobota 15 luty 2020

Zdecydowanie polecamy jako firma usługi Pana Michała. Pełen profesjonalizm. Usługa windykacji spełniła w 100% nasze oczekiwania.

Agnieszka J***
środa 30 Październik 2019

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobra współpraca, jeśli ktoś ma problemy z zaległymi fakturami to warto skorzystać z tej kancelarii.

Robert N***
sobota 20 Lipiec 2019

Współpraca polegała na konkretnych rozmowach popartych konkretnym działaniem, które przyniosły oczekiwane rezultaty więcej takich fachowców.

Andrzej P***
poniedziałek 15 Lipiec 2019

Bardzo skuteczne i rzetelne usługi. Profesjonalna obsługa.

Ernest S***
poniedziałek 15 Lipiec 2019

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwił kontakt telefoniczny. Dodatkowo bardzo przystępne koszty. Serdecznie polecam.

Łukasz S***
wtorek 25 Czerwiec 2019

Nie sądziłem że będę potrzebował takich usług, ale sprawa rozwiazana skutecznie i fachowo :) Polecam...

Krzysztof K***
niedziela 26 Maj 2019

Współpraca z Panem Michałem Starzyńskim przebiegła bardzo pomyślnie. Otrzymałem bardzo profesjonalną i fachową pomoc. Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii. Polecam serdecznie!

Wojtek B***
wtorek 21 Maj 2019

Profesjonalne podejście do klienta, skuteczność i efektywność. Polecam

Jolanta Ś***
piątek 12 Kwiecień 2019

Profesjonalne podejście do sprawy, szybko sprawnie i skutecznie. Polecam .

Krzysztof P***
piątek 22 luty 2019

Doświadczony i skuteczny windykator, polecam

Marcin P***
poniedziałek 11 luty 2019

Komornik sobie nie poradził a Pan Michał ściągnął dług. Bardzo mi pomógł. Polecam

Marcin S***
poniedziałek 11 luty 2019

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Pomógł mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Serdecznie polecam!

Anna T***
środa 06 luty 2019

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Michała. Pomógł mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Serdecznie polecam!

Anna T***
środa 06 luty 2019

Szybko i sprawnie odzyskał moje pieniądze :))) Polecam wszystkim, jednym słowem pełen profesjonalizm

Jacek O***
środa 30 Styczeń 2019

Pan Michał prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie. Jestem zadowolona. Gorąco polecam

Karolina T***
wtorek 08 Styczeń 2019

Współpraca z Kancelarią Windykacyjną Pana Starzyńskiego była trafnym wyborem. Otrzymałam profesjonalną a przede wszystkim skuteczną pomoc. Zdecydowanie polecam!

Sylwia O***
sobota 05 Styczeń 2019

Bardzo solidna i energiczna firma. Widać że Pan Michał ma duże doświadczenie, co pozwala mu na pozytywne rozstrzyganie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Polecam !

Adam Sz***
czwartek 03 Styczeń 2019

Pełen profesjonalizm i ogromna skuteczność działania. Indywidualne podejście do każdej sprawy. Pan Michał w bardzo rzetelny i szczegółowy sposób przedstawia "plan" działania. Usługa na najwyższym poziomie.

Paweł O***
czwartek 20 Grudzień 2018

Pełen profesjonalizm i ogromna skuteczność działania. Indywidualne podejście do każdej sprawy. Pan Michał w bardzo rzetelny i szczegółowy sposób przedstawia "plan" działania. Usługa na najwyższym poziomie.

Pawel O***
czwartek 20 Grudzień 2018

Wysoka jakość świadczonych usług. Pan Starzyński jest osobą bardzo profesjonalną, potrafi zrozumiale wyjaśnić klientowi wiele kwestii związanych z windykacją należności. Profesjonalizm i pełna skuteczność to cechy charakterystyczne dla tej kancelarii windykacyjnej. Serdecznie polecam.

Kamila J***
piątek 14 Grudzień 2018

Profesjonalna obsługa klienta i sprawy. Widać doświadczenie zawodowe. Ogólnie o bardzo miła atmosfera.

Maja K***
piątek 14 Grudzień 2018

Pan Michał to uczciwy i rzetelny partner. Współpracę z Nim polecam ze względu na skuteczność i profesjonalizm. Serdeczna atmosfera negocjacji jest dodatkowym atutem. Pozdrawiam.

Rafał M***
wtorek 04 Grudzień 2018

Jeśli ktoś szuka fachowca najwyższej klasy, to P. Michał Starzyński jest tym fachowcem, jakiego szukacie. Jego profesjonalizm i ludzkie podejście do drugiego człowieka zaskoczy każdego. Serdecznie polecam.

Paweł K***
wtorek 20 Listopad 2018

Pan Michał Starzyński to profesjonalista. Człowiek godny zaufania. Polecam gorąco i z czystym sumieniem.

Agnieszka M***
wtorek 20 Listopad 2018

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta. Bardzo dobry kontakt z kancelarią, zdecydowanie polecam.

Jarek B***
środa 14 Listopad 2018

Serdecznie polecam Pana Michała z racji tego,że bardzo skutecznie i szybko działa. Jasne, przejrzyste zasady oraz sumienność, kompleksowość to bez wątpienia cechy, które są wizytówka Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję za skuteczną windykację należności. Szczerze polecam! Magdalena G.

Magdalana G**
wtorek 09 Październik 2018

Bardzo polecam Pana Michała. Skuteczny, fachowy i szybki

Marcin W***
wtorek 02 Październik 2018

Konsekwentny, dużo informacji i uświadomienia petenta oraz wytłumaczenie kwestii, dużo propozycji rozwiązania problemu,rozmowa w miłej ciepłej i spokojnej atmosferze nie traktuje petenta jak intruza tylko osobę potrzebującą dogodnego rozwiązania problemu.

Marzanna B***
poniedziałek 01 Październik 2018

Procesjonalne i fachowe doradztwo. Nietuzinkowe podejście do tematu i duża wiedza. Polecam!

Paweł G***
środa 12 Wrzesień 2018

Współpraca i skuteczność na najwyższym poziomie, podejście do sprawy bardzo profesjonalne, udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza a wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecam!

Ela Z***
środa 29 Sierpień 2018

Bardzo dobry kontakt, nieoceniona chęć pomocy. Profesjonalista w każdym calu. Wspaniale, gdyby wszyscy prawnicy tacy byli!

Agnieszka J***
piątek 24 Sierpień 2018

Wysoki poziom specjalizacji. Kreatywne zaangażowanie, szybka, rzetelna obsługa. Kancelarię polecam wszystkim tym, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz terminowość realizacji zlecanych zadań. Monika K.

Monika K***
piątek 24 Sierpień 2018

Po złych przygodach z pewną kancelarią przypadkiem trafiłem tutaj. Można powiedzieć, że ominąłem pośrednika i nie żałuję! Bardzo konkretna osoba i kompleksowa obsługa. Dziękuję, polecam.

Dawid K***
wtorek 07 Sierpień 2018

Pełen profesjonalizm! Fachowa pomoc, życzliwy i pomocny człowiek, który jest świetny w tym co robi! Z czystym sumieniem gorąco polecam! :)

Sylwia Z***
środa 25 Lipiec 2018

Bardzo polecam. Skutecznie, szybko i profesjonalnie

Jan B***
sobota 07 Lipiec 2018

Profesjonalna i rzetelna firma. Pan Michał indywidualnie podchodzi do klienta i sprawy, z uwagi na doświadczenie nie ma dla niego spraw "beznadziejnych". Firma naprawdę godna polecenia. Załatwiają sprawę szybko i w przystępnej cenie.

Ewa D***
piątek 06 Lipiec 2018

Kancelaria windykacyjna Michał Starzyński cechuje się niebywałym profesjonalizmem. Osoba godna polecenia, przede wszystkim podchodzi do klienta bardzo indywidualnie, a przez swoje doświadczenie i wiedzę działa sprawnie i skutecznie. Ogromnym walorem jest przystępna cena i elastyczność usług.

Weronika L****
czwartek 05 Lipiec 2018

Pełen profesjonalizm. Kancelaria ze względu na swoją skuteczność i indywidualne podejście do klienta godna polecenia.

Natalia B***
środa 04 Lipiec 2018

Pan Michał Starzyński to profesjonalna, uczciwa i godna polecenia firma. Działa szybko i skutecznie. Stawki niższe niż konkurencja.

Izabela B***
poniedziałek 02 Lipiec 2018

Nie mogłam odzyskać swoich pieniędzy od 8 miesięcy, dzięki firmie windykacyjnej Pana Michała szybko odzyskałam swoją należność. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Serdecznie polecam.

Anna M***
niedziela 01 Lipiec 2018
Łukasz B***
czwartek 28 Czerwiec 2018

Gorąco polecam Pana Michała. Fachowa wiedza i kompetencja nie udaje Harrego Pottera i od razu stawia sprawę jasno i nie ma cennika z górnego "C". Na pewno będę polecał w poczcie pantoflowej. Pozdrawiam Mariusz

Mariusz D***
środa 27 Czerwiec 2018

Gorąco polecam- doświadczenie i profesjonalizm cechujące Pana Michała a przy tym skuteczność działania.

Aneta K***
środa 27 Czerwiec 2018

Dłużnik zwodził mnie pół roku, Pan Michał odzyskał pieniądze w tydzień, polecam!

Maciej W***
wtorek 26 Czerwiec 2018

Właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Szybko, konkretnie i rzetelnie. Oby jak najwięcej takich windykatorow. Pozdrawiam i szczerze polecam.

Katarzyna S***
środa 20 Czerwiec 2018

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam Pana Michała i jego kancelarie.

Karolina K***
niedziela 17 Czerwiec 2018

Skuteczna windykacja. Polecam

Piotr S***
sobota 16 Czerwiec 2018

Stuprocentowa skuteczność, nawet w tzw. „beznadziejnych” sprawach. Człowiek o dużym doświadczeniu i profesjonalnym podejściu. Polecam!

Stanisław N***
piątek 15 Czerwiec 2018

Profesjonalnie świadczona usługa windykacyjna. Pełna rzetelność, sumienność i przede wszystkim duża efektywność wykonywanych działań. Serdecznie polecam.

Ma L***
piątek 15 Czerwiec 2018

Sprawna i rzetelna obsługa, polecam każdemu Kancelarię Pana Michała.

Kasia T***
piątek 01 Czerwiec 2018
Marcin W***
piątek 01 Czerwiec 2018

Odzyskał moją kasę od oszusta !!! pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję !!!

Maciej Sz***
czwartek 31 Maj 2018
Monika P***
czwartek 31 Maj 2018
Anna L***
poniedziałek 28 Maj 2018

Klasa człowiek i olbrzymia wiedza prawna. Polecam.

M F
niedziela 20 Maj 2018

Bardzo rzetelna i solidna firma. Profesjonalna współpraca Pana Michała z Kancelarią Adwokacką. Osoba z dużym doświadczeniem, wiedzą i bardzo wysoką kulturą osobistą. Polecam!

Paulina S.
piątek 18 Maj 2018

Profesjonalne usługi, indywidualne podejście, poważne traktowanie klienta. Pan Michał jest najlepszy w swojej branży. Polecam serdecznie.

Kamila D***
piątek 18 Maj 2018

Polecam, perfekcyjna obsługa i dobra współpraca z kancelarią

Barbara G***
wtorek 15 Maj 2018

Windykacja Michał Starzyński to profesjonalna ,uczciwa i godna polecenia firma. Pan Michał szybko i skutecznie załatwia sprawy ,ma duże doświadczenie w pracy z trudnym klientem. Dzięki niemu udało mi się odzyskać pieniądze, zajął się wszystkim od " a do z ". Serdecznie polecam.

Magdalena Ś***
piątek 11 Maj 2018

Pan Michał to bardzo skuteczny człowiek o wysokiej kulturze osobistej, pomógł mi niejednokrotnie. Widać duże doświadczenie w windykacji, szczególnie w pracy z „trudnymi klientami”. Pełen profesjonalizm. Polecam

Michał B***
środa 09 Maj 2018

Szybkie działanie, dobry kontakt. Polecam gorąco współpracę

Michał L***
sobota 05 Maj 2018

Polecam firmę. Pełen profesjonalizm w podejściu do sprawy.

Maciej S***
poniedziałek 30 Kwiecień 2018

Wyegzekwował pieniądze od oszusta. Bardzo mi pomógł. Polecam i pozdrawiam Panie Michale

Ewelina N***
czwartek 26 Kwiecień 2018

Polecam, duże doświadczenie w windykacji. Skuteczność z tzw. "trudnymi klientami" - współpracuje od jakiegoś czasu

Artur A***
czwartek 26 Kwiecień 2018

Kontakt

Kancelaria Detektywistyczno-Windykacyjna MS
Michał Starzyński

Wyśrodkuj mapę

NIP 7123228804
Regon 061029364

Polityka Prywatności